Škudžių avių augintojai

Inga ir Kęstutis Samušiai
Paliesio kaimas, Molėtų raj.
Tel.: +370 616 82683 ; +370 616 82685 
E. paštas: kestas.sam@gmail.com;


Rasa ir Olegas Čencovai
Aleksandriškių k. 9, Kazokiškių sen., Elektrėnų sav.
rasa@vilkotakas.com
8 614 20429

Irena Svitojienė
Saldutiškis, Utenos raj.
Tel.: +370 60102445


Rimvydas ir Eglė Vaitkevičiai
Zarasai
Tel.: +370 62058603
E. paštas: eglesnamuciai@gmail.com


Agnė Bakasėnienė
Vilnius
Tel.: +370 615 32682
E. paštas: agne.bakaseniene@gmail.com


Dominykas Malinauskas
Mašionių k., Maišiagalos sen., Vilniaus raj.
Tel.: +370 61343867
E. paštas: dominykas.malinauskas@centras.lt


Dormantė ir Jurgis Penkinski
Rūdiškių sen., Trakų raj.
Tel.: +370 601 16 686

Teresė ir Jonas Diskos
Mėžionys, Švenčionių raj.
Tel.: +370 685 72 897
E. paštas: jonas.diska@gmail.com


Vladislavas Kaminskij ir Sigutė Montvilaitė
Toleikų k., Švenčionių raj.
Tel.: +370 68948270 


Jolanta Šilalienė
Sakalų k., Šalčininkų raj.
Tel.: +370 68576406
E. paštas: jolanta_ko@yahoo.com


Olegas Verbickas
Žižmų kaimas, Šalčininkų raj.
Tel.: 8 647 31 988; 8 380 54424
E. paštas: olegas71@gmail.com


Arūnas Kulikauskas ir Oksana Judakova
Samantonių k., Veprių sen., Ukmergės raj.
Tel.: +370 69995274; +370 65666924 

E. paštas: akulis2@gmail.com

Renata Petkevičienė
Panevėžys
Tel.: +370 68743743
E. paštas: klubaslunaris@gmail.com


Birutė Vaitiekūnienė
Aukštupėnų k., Kupiškio raj.
Tel.: +370 61575253


Daiva Šeškauskaitė
Sargeliai, Raseinių raj.
Tel.: +370 699 45 718 
E. paštas: daiva@sargeliai.org


Stanislovas Masiulis
Balkarčių k., Šiluvos sen., Raseinių raj.
Tel.: +370 620 82554 

Paulius Klapatauskas
Vilkų kaimas, Plungės raj.
Tel.: +370 68323369 
E. paštas: p.klapatauskas@gmail.com


Nijolė ir Audrius Balakauskai
Maciuičių kaimas, Klaipėdos raj.
Tel.: +370 686 66 003 
E. paštas: nijole@nkspedition.lt


Daiva Stončienė
Dauparai, Klaipėdos raj.
Tel.: +370 64011202


Rimantas Jaruškevičius
Juškaičių kaimas, Šilutės rajonas
Tel.: +370 655 54 134 
E. paštas: rimasjaru@gmail.com


Gintaras Birbalas
Žemaičių Naumestis, Šilutės rajonas
Tel.: +370 65745661 
E. paštas: birbalas.gintaras@gmail.com


Romas ir Ramunė Guliokai

Mažeikiai
Tel.: +370 69880137 
E. paštas: ramunerg@yahoo.com

Andrius Musteikis
Pilkenių kaimas, Tauragnų sen., Utenos raj.
Tel.: 8 699 28737

Laima Skopienė
Gruzdžiai, Šiaulių raj.
Tel.: +370 61460580 
E. paštas: skopiene@gmail.com


Gintaras Gaidauskas
Alytus
Tel.: +370 65594027
E. paštas: Gintaras.Gaidauskas@snaige.lt